NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ SI VÁŽÍME!

Našich referencí bychom nikdy nedosáhli bez důvěry našich zákazníků v naše schopnosti, kteří nám tuto laskavost prokážou hned v úvodu naší spolupráce nebo ještě dokonce před jejím začátkem. Díky tomu jsme již zrealizovali desítky menších i větších projektů a vždy k novému projektu našeho zákazníka přistupujeme stejným způsobem - kvalitním seznámením se se současnými možnostmi a přáními našeho zákazníka. Teprve poté jsme připraveni vydat ze sebe to nejlepší a být pro našeho zákazníka skutečně přínosem pro jeho další podporu.

Věříme, že jednou z nejdůležitějších příčin pro úspěšnou přípravu a realizaci projektu je zabezpečení fungující kombinace vzájemného proaktivního přístupu v řešení jednotlivých náležitostí projektu, sdílení a kvalifikované využití vhodných a odpovídajících nástrojů a v neposlední řadě výběru zkušených a dobře informovaných specialistů daného oboru.

Chápeme, že každý projekt přináší jedinečné výzvy, kterým bude nutné v průběhu projektu čelit. I proto Vy naše zkušenosti z realizace dokončených projektů jistě oceníte. I my je dnes považujeme podobně jako Vy za klíč k Vašemu úspěchu.

Níže přikládáme výběr z našich projektů realizovaných pro naše zákazníky.

  Příprava, financování a výstavba chodníků v obci Řevničov

  Realizace energetických úspor Základní školy ve Stráži pod Ralskem

  Revitalizace sídelní zeleně v obci Úholičky

  Snížení energetické náročnosti Základní školy ve městě Sázava

  Zajištění přípravy, financování a výstavby nového hřiště v obci Svárov

Výstavba fotovoltaických elektráren od roku 2012

Elektráren jsme zrealizovali hned několik, pro obce, firmy i domácnosti.

Naše další významné reference v oblasti dotačních projektů

Jsme v dobré společnosti.