Obnovitelné zdroje

 

Naše hlavní činnost a služby

  • Návrh, projekce a výstavba či montáž nových obnovitelných zdrojů energie,
  • provozování fotovoltaických elektráren,
  • nákup a prodej obnovitelné elektřiny,
  • pronájem technologických celků obnovitelných zdrojů energie.

Další poskytované služby

Zajištění energetických úspor ve spolupráci s námi

V současnosti jsou výdaje na energetické zdroje i energetické komodity vysoké. Pokud si nejste stále jisti vlastní investicí do technologií obnovitelných zdrojů energie, či prostředky chcete využít na jiné aktivity, máme pro Vás zajímavou nabídku. Nabízíme dva produkty v této oblasti, které zajistí plánované dosažení úspory.

Plánované dosažení úspory je služba, která z pohledu investora nemá v naší oblasti obdoby ani konkurenci. Všem subjektům nabízíme službu financování energetických úspor za účelem dosažení ještě větší a rychlejší energetické úspory. Energetická úspora bude dosažena formou instalace obnovitelných zdrojů energie a provozem dané technologie. Vyhodnocení potenciálu úspor je zcela v naší režii, stejně jako náklady na provedená opatření, včetně odpovědnosti za dosažení výsledků.

Aktuální produkty


KORUN JAKO WATTŮ

Máte jen malou spotřebu elektrické energie, ale disponujete velkou plochou pro umístění sluneční elektrárny? Využijte naši službu KORUN JAKO WATTŮ, která představuje ojedinělý způsob pro pokrytí části či celé Vaší spotřeby elektrické energie dle množství vaší průměrné roční energetické spotřeby.

Prostřednictvím přípravy a instalace fotovoltaické elektrárny Vám zajistíme stabilní přísun čisté energie pro Vaši potřebu v průběhu celého roku zdarma výměnou za umožnění výstavby Vaší fotovoltaické elektrárny u Vás. Vám tak vznikne taková plánovaná dlouhodobá úspora, která Vám zajistí bez vstupní investice obnovitelnou energii v potřebné výši bez výdajů na pořízení nových technologií.

ZAFIXUJTE NA PŮLCE

Naše služba ZAFIXUJTE NA PŮLCE Vám umožní bez počáteční investice zafixovat cenu elektrické energie díky naší dodávce a zprovoznění technologie výroby energie z obnovitelných zdrojů u Vás z naší strany. Vy poskytnete vhodné střešní či zemní plochy a my se postaráme o zbytek.

Tento postup je skvělý pro každého, kdo si nemůže dovolit nebo nechce investovat do projektové přípravy, ani do stavebních prací či nákladů do pořízení technologií obnovitelných zdrojů energie. Kontaktujte nás a my vyhodnotíme, zda je možné dosáhnout takových výsledků, že přínos pro Vás bude zajištěný.

Nechte si od nás vypracovat nabídku pronájmu energetického zařízení pro Vás. Výše ceny za watt pro Vás bude skutečně z dlouhodobého, ale i z krátkodobého hlediska výhodná.

ČERPEJ ZE SLUNCE 

V současnosti je vhodné zvolit nový způsob pro ohřev teplé vody v rodinných domech. Nabízíme kompletní součinnost včetně návrhu řešení a následné montáže se zajištěním financování.

Developerská výstavba

V současnosti je vhodná doba na přípravu a realizaci velkých solárních elektráren.

Víme, jak a kde projekt připravit a zrealizovat.

Máme zpracovanou kalkulaci a hledáme partnery pro tento typ projektu.

Návratnost investice s využitím související podpory se pohybuje okolo 7 let. Životnost zařízení je projektováno minimálně na dobu 25 let. To značí zajímavé zhodnocení vložené investice. Oslovte nás pro spolupráci!

Studie proveditelnosti pro projekty nových obnovitelných zdrojů 

Uvažujete o investici do obnovitelných zdrojů již nyní? Máte otázky k technickému řešení, ekonomické návratnosti, možnostem pořízení technologií?

Vypracujeme pro Vás odbornou Studii, která všechny Vaše otázky zodpoví a pomůže Vám pro Vaše rozhodnutí o vhodném dalším kroku!

Realizace fotovoltaických elektráren na klíč

Pro případ, kdy preferujete bezstarostný průběh a perfektní kvalitu provedení včetně odpovídajícího výkonu zařízení s ohledem na vaše stavební a energetické předpoklady.

Celý systém Vám navrhneme a provedeme i jeho realizaci včetně dodání potřebné dokumentace a nezbytných povolení s ohledem na požadovaný výkon Vašeho nového zařízení na výrobu elektrické energie či tepla a ohřev teplé vody pro pokrytí Vaší potřeby.

Máte již vybraného dodavatele a záleží Vám na perfektním provedení a zároveň jste zvyklý stavební investice zajistit svým odborným technickým dozorem? Nebo jste teprve na začátku celé akce a chcete výběr zhotovitele díla provést způsobem výběrového řízení?

Pomůže Vám s přípravou projektu formou doplňujících konzultací při zpracování projektové přípravy i s výběrem dodavatele řešení a budeme Vás při celém procesu zastupovat od oslovení dodavatele po předání díla.  

Zajištění a dodávka komponent se zárukou

Jedinou cestou, jak zajistit pro sebe výrobu energie z obnovitelných zdrojů není u nás poptání služby jako celku, na klíč.

Můžete se rozhodnout pro dodávku komponent od nás včetně všech souvisejících materiálů potřebných pro realizaci tohoto typu záměru.

Věříme, že co Čech, to kutil, proto jsme tuto nezvyklou cestu pro realizaci vlastní elektrárny zařadili do našeho portfolia. Výhodou jsou dostupné ceny a to v rychlém čase. Pusťte se do díla již nyní!