Co získáte pořízením svého konzultanta pro Váš projekt?

1.     Jeden pevný kontakt: Vše, co se týká vašeho financování, můžete vyřídit s jedinou kontaktní osobou. Poté, co vám bude dotace přiznána a my se postaráme o účetní aspekty vaší dotace, budete mít stále stejnou kontaktní osobu.

2.     Úzká spolupráce: Je nám potěšením investovat do vás čas. Zajímá nás, co se děje ve vaší oblasti a ve vašem podnikání. Můžeme se tak postarat o to, abyste nepropásli lukrativní příležitosti a včas podali žádosti o dotace a využili tak dotačních příležitostí, které jsou pro vás relevantní.

3.     Multidisciplinární znalosti a služby: V rámci společnosti Čechák, specializované poradenství, s. r. o., můžeme rychle konzultovat a spolupracovat s dalšími odborníky. Například s našimi inženýry, energetickými poradci, a v případě Vašeho zájmu u podniků i s daňovými poradci, abychom vám umožnili optimálně využívat také programy daňových úlev.

4.    Poradenství orientované na budoucnost: Zahajujete inovativní projekty? Zvažujete investice do nových obchodních prostor? Rádi s vámi prodiskutujeme vaše budoucí plány a aktivně vám poradíme ohledně dotací a pobídkových programů, které mohou přispět k dosažení vašich projektových cílů.

5.     Kvalitní služby: Žádosti, které podáváme vaším jménem, jsou vysoce kvalitní. Známe váš podnik, váš trh a máme k dispozici potřebné technické znalosti. A navíc hovoříme jazykem poskytovatele dotací.

6.     Kvalifikovaní lidé: Budou s vámi spolupracovat naši dotační poradci, kteří již podpořili desítky podnikatelů v jejich žádostech o dotace.

7.      Silná mezinárodní síť: Od přeshraniční spolupráce až po žádost o evropské financování: naši dotační poradci vám rádi pomohou.

8.     Pro všechny typy podnikatelů: Naši dotační poradci jsou vám k dispozici v jakékoli fázi růstu vašeho podnikání: ať už jste malý začínající podnik nebo velký malý a střední podnik.

9.     Flexibilní pracovní metody: Pracujeme v týmech a jsme schopni zvládnout i nečekané úkoly.

10.  Nezávazná orientace: Vždy jste vítáni s jakýmikoliv dotazy nebo na nezávazné úvodní schůzce. Většinou dokážeme poměrně rychle posoudit příležitosti a možnosti vašeho podniku.