Náš výrobní program představuje přípravu a realizaci nebo dodávku fotovoltaických systémů. Přitom dbáme na dosažené úspory vaší energie. Proto v nabídce máme samostatná zařízení pro výrobu energie, tak v kombinaci s akumulací. S naším řešením můžete svou vyrobenou energie z obnovitelných zdrojů také ukládat.

Celkem máme tři typy řešení. Řešení výroby energie z obnovitelných zdrojů bez akumulace energie, s akumulací vyrobené energie do baterií a s akumulací energie do vody. Je na vás, které řešení si vyberete.

Pro vás máme připravená řešení se špičkovými komponenty pro vysoký výkon a dlouhou životnost. Víme, že tento typ investice vyžaduje dlouhodobý provoz a již v přípravě typů našich elektráren jsme to měli na mysli.

Můžete zvolit řešení kompletní dodávky včetně montáže a zajištění dotace nebo si vybrat dodávku řešení a my vás celým procesem výstavby vaši vlastní solární elektrárny rádi provedeme. Pokud zvolíte sestavení zařízení z vaší strany, vybavíme vás kromě všech nezbytných podkladů také odbornou podporou na část instalace elektrických komponent, abyste své nové zařízení mohli provozovat v souladu se souvisejícími právními předpisy a nařízeními.

Ať zvolíte jakoukoliv cestu, jsme tu pro vás. Z vaší strany se bude nutné zamyslet, zda tento typ investice s ohledem na umístění solárních modulů vám dává smysl realizovat a ostatní už můžete nechat na nás. Pokud budete mít zájem, rádi vám připravíme ekonomickou rozvahu, ve které si vaší úvahu z hlediska finanční náročnosti a následných přínosů sami vyhodnotíte.

Fotovoltaické elektrárny 

Dodávka na klíč

Pro případ, kdy preferujete bezstarostný průběh a perfektní kvalitu provedení.

Naši specialisté Vám rádi navrhnou celý systém a provedou i jeho realizaci včetně dodání potřebné dokumentace a nezbytných povolení s ohledem na požadovaný výkon Vašeho nového zařízení na výrobu elektrické energie pro pokrytí Vaší spotřeby.

Dodávka řešení

Jedinou cestou, jak zajistit pro sebe výrobu energie z obnovitelných zdrojů není poptání služby jako celku.

Můžete se rozhodnout pro dodávku komponent od nás včetně všech souvisejících materiálů potřebných pro realizaci tohoto typu záměru.

Věříme, že co Čech, to kutil, proto jsme tuto nezvyklou cestu pro realizaci vlastní elektrárny zařadili do našeho portfolia.

Developerská výstavba

V současnosti je vhodná doba na přípravu a realizaci velkých solárních elektráren.

Víme, jak a kde projekt připravit a zrealizovat.

Máme zpracovanou kalkulaci a hledáme partnery pro tento typ projektu.

Návratnost investice s využitím související podpory se pohybuje okolo 7 let. Životnost zařízení je projektováno minimálně na dobu 25 let.