logo_dostantedotace_green_small

Jak získat dotace? Nyní máte jedinečnou možnost, jak můžete konečně naplnit své nejlepší úmysly a zrenovovat Vaši obec ku prospěchu všech občanů bez finanční náročnosti a bez nutnosti zaměstnávat vlastní odborníky na dotace a podpůrné programy.

Dostaňte dotace - jak získat dotace

Služba „Dostaňte dotace“ Vám ušetří nejenom peníze z Vašeho rozpočtu, ale také starosti, které k výběru a zajišťování dotační podpory bohužel nezbytně patří. Čtěte dále, jak získat dotace snadno a rychle.

Získáte přehledný seznam dostupných dotací

V tomto seznamu naleznete všechny aktuálně dostupné dotační programy, které můžete využít k rozvoji Vašeho města či obce. Dozvíte se zde všechny potřebné detaily, jak získat dotace, jaká je procentuální výše podpory, náročnost realizace a podmínky.

Díky tomu budete schopni vypracovat projekt a dokumentaci tak, aby byla maximální šance, že dotaci skutečně dostanete.

Zaregistrujte se
Jak získat dotace - dostaňte dotace

Co získáte se službou „Dostaňte dotace“?

Informace o dotacích:

Kompletní a intuitivní přehled aktuálních dotačních možností, které můžete využít pro rozvoj Vaší obce, včetně informací, jak získat dotace.

Externí tým zkušených dotačních specialistů, kteří neustále sledují a analyzují nové dotační příležitosti v zájmu Vaší obce.

Ušetříte, protože měsíční paušál Vás vyjde mnohem levněji než plat případného zaměstnance, který by se jinak o dotace staral.

Správa a realizace dotací:

Budete-li mít zájem zrealizovat Vámi vybraný dotační titul, vyčleníme tým zkušených odborníků, který se postará o vše potřebné.

Efektivnější řešení dotačních záležitostí – máme vysoké procento úspěšnosti v získávání dotací a dokončování započatých projektů. My víme, jak získat dotace právě pro Váš projekt.

Náš tým projektových specialistů bude s Vámi úzce spolupracovat na včasném a bezchybném splnění cílů projektu.

Kolik služba „Dostaňte dotace“ stojí?

Chtěli jsme zvolit co nejjednodušší a zároveň co nejspravedlivější platební model.

Proto se platba za službu „Dostaňte dotace“ odvíjí striktně od velikosti Vaší obce, resp. od počtu obyvatel.

Platba se provádí jednou za kvartál a paušální cena činí 1 Kč na občana.

Dotační poradenství

Dostaňte dotace!

Udělejte něco pro rozvoj svého města či obce, dostaňte dotace!

Registrujte se nebo nás ještě dnes kontaktujte a my Vám rádi vysvětlíme veškeré podrobnosti této služby, jak získat dotace a jak Vám můžeme ulehčit práci a ušetřit peníze.