Dotační a projektové služby

Pomůžeme Vám vybrat a získat finanční dotace, které Vám umožní zrealizovat Váš projekt. Získáte kompletní dotační servis bez starostí. Dotační správa na klíč.

Dotační poradenství a dotační správa

Vyznat se v dnešní bohaté nabídce různých dotačních programů je pro nezasvěcené téměř nemožné. Je pochopitelné, že máte problém vybrat ten vhodný program pro Váš projekt.

Naši zkušení a proškolení zaměstnanci se na obor dotací (dotační poradenství, dotační správa, dotační progamy, dotace obcím, dotace pro firmy, dotace pro podnikatele) specializují a pomohou Vám vybrat vhodný program pro Váš projekt. Vypracujeme pro Vás žádost o podporu tak, abyste měli co největší šanci dotaci získat.

Postaráme se o všechny náležitosti spojené s Vaším projektem a dotacemi.

Jak Vám pomůžeme získat dotace?

 • Nejprve Vám pomůžeme vybrat ten správný dotační program, který je určen na podporu Vašeho typu projektu a který máte nejlepší šanci získat.
 • Jakmile se dohodneme, o který dotační program budete usilovat, zpracujeme pro Vás projekt tak, aby vyhovoval konkrétním podmínkám dotačního programu.
 • Vypracujeme za Vás všechny potřebné přílohy. Jsme profesionálové a víme, co je potřeba k získání dotace. Vždy dodáváme špičkově zpracované podklady, abychom předešli vracení žádosti.
 • Zkompletujeme a odevzdáme registrační žádost o poskytnutí podpory Vašeho projektu včetně všech příloh na příslušný zprostředkující nebo řídící orgán.
 • Zajistíme nutnou inženýrskou činnost v souladu s potřebami projektu v rozsahu projednání projektové dokumentace s dotčenými orgány státní správy a zajištění vyjádření těchto orgánů.
 • V případě potřeby vyřídíme všechny nutné návrhy změn podle připomínek řídícího orgánu, který rozhoduje o přidělení dotace.
 • Veškeré práce a dokumentace jsou striktně v souladu s vyhlášeným dotačním programem a dalšími obecnými podmínkami pro získání podpory.
 • Váš projekt, dokumentaci i žádost o podporu optimalizujeme pro maximalizaci šance získání dotace v co největším možném plnění.

Nabízíme poradenské dotační služby pro organizace, jednotlivce i města a obce

Abyste si mohli lépe vybrat, jaké služby Vám budou vyhovovat nejvíce, rozdělili jsme svoji nabídku do dvou kategorií.

 • Komplexní dotační správa dotací pro Vaši organizaci – pro klienty, kteří chtějí spravovat více projektů a souvisejících dotací najednou
 • Správa dotací pro jednotlivé projekty – pro klienty, kteří mají zájem o poradenskou dotační pomoc s jedním konkrétním projektem

Klikněte na zelené tlačítko s názvem služby, která Vás zajímá, a přečtěte si více o tom, jak Vám pomůžeme snížit finanční a časové náklady při spravování dotací a realizaci projektů.

Orientace na výsledek

Konstrukce poplatků je stanovena předem formou odsouhlasení jednorázových fixních nákladů za zpracování kompletní Žádosti o podporu a odměny ze schváleného objemu podpory v případě jejího schválení.

Touto konstrukcí našich poplatků deklarujeme zájem o výsledek našich prací s ohledem na dosažení dílčího cíle projektu – schválení podpory na jeho realizaci a orientaci na výsledek.

V případě schválení dotace zajistíme:

 • Dohled nad projektem a jeho řízení
 • Žádosti o platbu včetně kontroly a kompletace faktur
 • Editace bankovních výpisů
 • Zpracování monitorovacích zpráv
 • Zpracování zpráv z realizace projektu
 • Zpracování žádostí o změnu podmínek
 • Zpracování žádostí o dílčí změny projektu
 • Přítomnost při kontrole zprostředkujících nebo řídících orgánů na místě
 • Závěrečné vyhodnocení projektu

Služby navíc pro stavební projekty

Dotace na stavební projekty

Pro stavební projekty Vám nabízíme rozšířené služby, které Vám pomohou usnadnit a zpříjemnit realizaci Vašeho projektu.

Zejména se jedná o zpracování zadávací a prováděcí projektové dokumentace v souladu se závaznými výstupy Energetického auditu a specifickými požadavky Fondu.

Dále také zajistíme zpracování plné žádosti o podporu a autorský a technický dozor investora.

Jsme tu pro Vás i po dokončení projektu

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce. Uvědomujeme si, že návrh, příprava, realizace a servis projektů včetně správy dotací je běh na dlouhou trať. Budeme při Vás v průběhu celého procesu a maximálně Vám vše usnadníme.

Svým klientům se snažíme pomáhat nejenom v průběhu realizace projektu. Dotační správa probíhá také po jeho úspěšném dokončení po celou dobu jeho udržitelnosti.

Nejen dotační správa – zajistíme pro Vás potřebnou podporu a v případě potřeby se postaráme i o doplňkový servis.

Získejte dotace pro svůj projekt

Dovolte nám, abychom Vám nabídli pomocnou ruku a pomohli Vám nalézt cestu ve složitém bludišti dotačních programů.

Kontaktujte nás ještě dnes a my Vám pomůžeme získat finanční pomoc pro realizaci Vašeho projektu.