Pojďme na to společně!

Je to běh na dlouhou trať, ale má to význam!

 
 
Je lepší míti natrénováno, neboť to občas bývá celkem výzva!

Obchodní zástupce

Zajímáte se o záležitosti, na kterých záleží nám?
Máte vnitřní sílu na jejich prosazování?
Chuť naučit se spoustu nových věcí?
Dokáže Vás neúspěch posouvat vpřed?
Hlavní předpoklady splněny!
Vše ostátní se dá totiž naučit!

Ať jste zkušený nebo začínající obchodník, máme pro Vás paletu produktů a služeb, které u zákazníka s Vaším zapojením zabodují. Vzhledem k našemu zaměření na udržitelnost a související produkty a služby je v současnosti velký potenciál ve spolupráci s námi v obchodě uspět.

Máme propracovaný systém odměn, kdy zisk naší společnosti je spravedlivě distribuovaný směrem k naším partnerům. Kromě toho disponujeme rozsáhlou databází kontaktů na naše potenciální zákazníky, která každému obchodníkovi může pomoci dosáhnout jeho cílů.

Vzhledem k naším zkušenostem navíc poskytneme dostatečnou podporu k zahájení naší spolupráce tak, aby Vy i Váš zákazník byl nadmíru s prodejním i s procesem dodávky spokojený.

Způsob Vašeho zapojení není nijak omezený, naopak. Zda-li Vám vyhovuje více telefonní oslovování zákazníků nebo například moderní způsoby komunikace on-line, najdeme společně ten správný způsob!

Mezi další hlavní výhody je skutečnost, že jako náš obchodní zástupce můžete být neustále v pohybu nebo pracovat v klidu u počítače. Je jen na Vás, jaký mix si namícháte. Pro naší spolupráci a její hodnocení jsou nejdůležitější prostě a jednoduše výsledky. Ach ty výsledky!

A když jsme u těch výsledků. Když se nás rozhodneš kontaktovat, že bys měl u tuhle pozici zájem, dej dohromady pár údajů k tomu, jak by sis představoval svůj výkon při práci u nás. Předem díky!

Projektant pozemních staveb, technického zařízení budov / Architekt / Energetický specialista

Projektová příprava a odborné výstupy

Podstatou našich služeb je dodávka kompletních řešení na míru a klíč našemu zákazníkovi. Z tohoto důvodu víme, že kompletní příprava všech potřebných podkladů in house nemusí být vždy nejvíce efektivní. Z tohoto důvodu preferujeme dlouhodobou externí spolupráci s kancelářemi projektové přípravy a jednotlivci z oblasti projektování pozemních staveb, technických zařízení budov, energetických specialistů a dalších specialistů v oblasti přípravy staveb. 

Vzhledem k tomu, že v rámci našich služeb umožňujeme v kontaktu s naším zákazníkem přesah našich služeb i do dalších oblastí, není Vaše konkrétní specializace alfou-omegou pro rozhovor o přínosech naší vzájemné spolupráce omezením. Jsme připraveni naše služby rozšířit na základě Vašich přínosů a tím naším zákazníkům doručit ještě širší paletu nabízených služeb. Jde jen o Váš zájem a nasazení!

Jsme si dobře vědomi toho, že kvalitní spolupráce je odvislá od kvalitní domluvy jejích parametrů hned v začátku naší spolupráce a rádi Vám představíme náš koncept. Nebráníme se ale ani Vaší představě a věříme, že společně najdeme to správné nastavení pro dlouhodobý přínos pro obě strany. 

Administrativní specialistka

Projektová podpora, elektronické nástroje, dotační specializace

Vyhovuje Ti průběžná práce, někdy trochu náročná na plnění termínů, hodně založená na informacích a to všechno balit dohromady pro zakazníky?

Nevadí Ti přesah do dalších oblastí? Máš chuť rozumět více věcem? Baví Tě technika, architektura, počty, psaní, komunikace, počítače a tak podobně? A co cestování po Českých zemích? Co dalšího Tě zajímá? Naše činnosti můžeme dále rozvíjet i dle Tvého zaměření! Zdá se Ti to nesplnitelné? Ozvi se a na Tvou otázku, zda Tvoje zájmová oblast je do naší činnosti zahrnutelná Ti rád odpovím! Můžeš se zeptat i na cokoliv jiného, co souvisí s naším podnikáním.

Společné benefity

Došli jste až sem?

Skvělé! Máme připravené perfektní a moderní benefity pro snadnější a pohodlnější život. Jen nabídka je omezená počtem, tak neváhej a přidej se k nám co nejdříve!