Obnovitelné zdroje energie

Náš projektovo-výrobně-stavební-dodavatelský program představuje zakázkovou přípravu a realizaci obnovitelných zdrojů energie. V tomto smyslu se jedná o komplexní dodávky fotovoltaických systémů, elektro-technických komponent včetně montáží určených pro nabíjení elektrických vozů a zařízení pro využití dešťové vody u nemovitostí.

Přitom dbáme na šetrnost daného řešení k životnímu prostředí, související výdaje s pořízení těchto technologií a na výši dosažených úspor energie v neposlední řadě.

Z tohoto důvodu v naší nabídce pro vás máme jak samostatná zařízení pro výrobu energie, tak hotová řešení v kombinaci s akumulací. Díky tomu můžete svou vyrobenou energie z obnovitelných zdrojů také ukládat na preferovaná období vaší spotřeby.

Máme pro vás připravená řešení se špičkovými komponenty - pro vysoký výkon a dlouhou životnost. Víme, že investice do smysluplného využívání zdrojů energie vyžaduje dlouhodobý provoz a již v přípravě všch typů našich výrobků jsme na to mysleli.

U nás můžete zvolit řešení kompletní dodávky včetně projektové přípravy, montáže a zajištění dotace nebo si vybrat jen některou z našich služeb. Například dodávku řešení a my vás celým procesem výstavby vaši vlastní solární elektrárny rádi provedeme jako vaši poradci při realizaci tohoto projektu. Tím můžete ušetřit značné výdaje na pořízení vašeho nového zdroje energie. Pokud zvolíte sestavení zařízení z vaší strany, vybavíme vás kromě všech nezbytných podkladů také odbornou podporou na část instalace všech nezbytných komponent, abyste své nové zařízení mohli provozovat v souladu se souvisejícími právními předpisy a danými nařízeními.

Ať zvolíte jakoukoliv cestu, jsme tu pro vás. Pokud budete mít zájem, rádi vám připravíme ekonomickou rozvahu, ve které si vaší úvahu z hlediska porovnání finanční náročnosti a následných přínosů vaší akce sami vyhodnotíte. Pokud si vyberete na realizaci projektu následně naší firmu, započítáme náklady této části projektové přípravy do ceny našich řešení.

Výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů

Celkem nabízíme tři typy řešení. Řešení výroby energie z obnovitelných zdrojů bez akumulace energie, s akumulací vyrobené energie do baterií a s akumulací energie do vody. Je na vás, které řešení si vyberete.


Víte, že nejdéle sloužící solární panely generují elektrickou energii již více než 70 let?

Fotovoltaické elektrárny


 

Dodávka na klíč

Pro případ, kdy preferujete bezstarostný průběh a perfektní kvalitu provedení.

Naši specialisté Vám rádi navrhnou celý systém a provedou i jeho realizaci včetně dodání potřebné dokumentace a nezbytných povolení s ohledem na požadovaný výkon Vašeho nového zařízení na výrobu elektrické energie pro pokrytí Vaší spotřeby.

Dodávka řešení

Jedinou cestou, jak zajistit pro sebe výrobu energie z obnovitelných zdrojů není poptání služby jako celku.

Můžete se rozhodnout pro dodávku komponent od nás včetně všech souvisejících materiálů potřebných pro realizaci tohoto typu záměru.

Věříme, že co Čech, to kutil, proto jsme tuto nezvyklou cestu pro realizaci vlastní elektrárny zařadili do našeho portfolia.

Developerská výstavba

V současnosti je vhodná doba na přípravu a realizaci velkých solárních elektráren.

Víme, jak a kde projekt připravit a zrealizovat.

Máme zpracovanou kalkulaci a hledáme partnery pro tento typ projektu.

Návratnost investice s využitím související podpory se pohybuje okolo 7 let. Životnost zařízení je projektováno minimálně na dobu 25 let.