Historie

ČECHÁK a spol. byla založena v roce 2007 jako rodinná společnost zaměřující se na alternativní energetické systémy s úsporou a energetické poradenství. Zpočátku se zabývala výhradně dodávkami energetických produktů svým klientům v Libereckém kraji. Podnikatelská strategie byla od počátku zaměřena na dlouhodobou spolupráci s klienty. Vždy jsme kladli maximální důraz na kvalitu dodaných produktů a spokojenost odběratelů.

V roce 2010 do vedení společnosti nastoupil Ondřej Čechák. S ním do společnosti přišlo rozšíření služeb o energetické poradenství v oblasti energetických úspor s využitím zdrojů dotační politiky České republiky a Evropské Unie.

V návaznosti na tuto činnosti byl rozsah služeb postupně rozšířen o související služby a byla vytvořena struktura samostatných jednotek v oblasti energetických, projekčních a dotačně poradenských služeb. Společnost ČECHÁK a spol. od roku 2010 zrealizovala dotační a energetické poradenství a projekty v různém rozsahu služeb, od drobných záležitostí až po velké projekty.

Tyto projekty pro naše klienty dodnes přinášejí úsporu energetických nákladů, zhodnocení jejich majetku a jsou testamentem inovace a správnosti investičního rozhodnutí klienta. Těší nás a jsme hrdí, že všichni naši dosavadní klienti projevili spokojenost s naším přístupem k řešení daných projektů a především s dosažením jejich cílů.

Poskytujeme kvalitní energetické poradenství a máme zkušenosti s dotacemi pro obce a firmy. Nabízíme našim klientům spolehlivost a dlouhodobou spolupráci.

Tyto 4 hodnoty nám dodávají sílu a motivaci pokračovat dál v našem poslání a posunují nás neustále vpřed.

  • Spokojenost klientů
  • Uznání
  • Přátelský vztah s klienty
  • Zodpovědnost k životnímu prostředí a společnosti