O nás | Dotační poradenství a energetika

Společnost pro dotační poradenství Čechák, specializované poradenství, s.r.o. je mladou, dynamickou a nezávislou firmou zaměstnávající zkušené odborníky, kteří spolupracují při poskytování energetických, projekčních a dotačně poradenských služeb svým klientům.

Vysoká kvalita služeb společnosti Čechák, specializované poradenství, s.r.o. je zajištěna prostřednictvím unikátní struktury samostatných jednotek, která nám umožňuje vyhovět všem potřebám klientů, obvyklým postupům a je schopná reagovat i na méně standardní požadavky.

Poskytujeme dotační poradenství a správu dotačních projektů se zárukou. Pokud nezískáte dotaci, neplatíte nám sucess fee, a to je naše záruka kvalitních služeb. Máme bohaté zkušenosti v oblasti energetických služeb a dotačního poradenství, a to ať už Vás zajímají dotace pro obce či dotace pro firmy.

Historie

Podnikatelská strategie byla od počátku zaměřena na dlouhodobou spolupráci s klienty. Vždy jsme kladli maximální důraz na kvalitu dodaných produktů a spokojenost odběratelů.

více informací

Naše poslání

Pozitivní přistup k okolí se promítá do vztahů s našimi partnery a jejich okolí. A především také do společné práce k radostnějšímu a kvalitnějšímu životu nás i našich budoucích generací.

více informací

Naše vize

Vizí společnosti ČECHÁK a spol. je zrealizovat maximální počet inovativních projektů, které zlepší prostředí, ve kterém žijeme.

více informací