O NÁS A VÝVOJ NAŠÍ FIRMY

Od začátků po současnost.
Zákazník a jeho přání je pro nás od počátku a stále do dnes na prvním místě. S tímto vědomím přistupujeme ke všemu, co děláme, od startu našeho podnikání až po současnost.

V návaznosti je síla, proto stavíme na kvalitních základech. Díky tomu vám můžeme nabídnout naše zkušenosti, které představují očekávaný předpoklad pro naší spolupráci. 

V každém projektu se nachází spousta úskalí, která aktivně řešíme. Učíme se ze zkušenosti, proto naše dnešní nabídka předčí vaše očekávání.

Naší přidanou hodnotu spatřujeme v tom, že dokážeme našemu zákazníkovi v rámci rozsahu našich služeb nabídnout správná řešení. Neomezujeme se jen na naše aktuální možnosti, ale přizpůsobujeme se přáním našeho zákazníka, který volí v rozsahu služeb, který je pro něho klíčem k úspěchu.
2022

Práce na projektech našich zákazníků z oblasti rozvoje infrastruktury, zavádění nových technologií v oblasti energetických úspor. Získání licence pro podnikání v energetických odvětvích.

2021

Zahájení procesu digitalizace firmy, spuštění webových stránek vypracovaných ve vlastní režii a příprava nových produktů s cílem přiblížit naší činnost naším zákazníkům.

2017

Nové uspořádání firmy s cílem zajistit naším zákazníkům i nadále specializované služby v oblasti financování jejich projektů a rozšíření činnosti do oblasti rozvoje veřejné infrastruktury.

Založení firmy Čechák, specializované poradenství, s. r. o.

2015

Příprava, realizace a dokončení projektů pro obce, města a firmy v oblasti investičních projektů s cílem zvyšování energetické efektivity našich zákazníků.

2011

Spuštění zbrusu nových webových stránek www.cespo.cz

2009

Získání první dotace a začátek cesty v dosahování energetických úspor našich zákazníků.

První dokončený projekt snížení energetické náročnosti rodinného domu.

2007

Založení společnosti Čechák a spol. s r. o.