O NÁS A VÝVOJ NAŠÍ FIRMY

Zákazník a jeho přání je pro nás od počástku a pořád na prvním místě. S tímto vědomím přistupujeme ke všemu, co děláme od startu našeho podnikání až po současnost.

V návaznosti je síla, proto stavíme na kvalitních základech. Díky tomu vám můžeme nabídnout naše zkušenosti, které představují kvalitní základ pro naší spolupráci. 

V každém projektu se nachází spousta úskalí, která aktivně řešíme. Učíme se ze zkušenosti, proto naše dnešní nabídka předčí vaše očekávání.

Naší přidanou hodnotu spatřujeme v tom, že dokážeme našemu zákazníkovi v rámci rozsahu našich dotačních služeb a při rozsahu plnění u fotovoltaických elektráren dodat naše služby modulárně, dle jeho potřeb. Neomezujeme se na naše možnosti, ale přizpůsobujeme se přáním našeho zákazníka, který volí v rozsahu služeb, který je pro něho klíčem k úspěchu.
2021
Od začátků po současnost

Zahájení procesu digitalizace firmy, spuštění vlastních webových stránek a příprava nových produktů s cílem přiblížit naší činnost naším zákazníkům.

2017

Spin-off našich firem s cílem zajistit naším klientům specializované služby v oblasti financování jejich projektů.

Založení firmy Čechák, specializované poradenství, s.r.o.

2015

Příprava a realizace projektů pro obce, města a firmy v oblasti dotačních investic s cílem zvyšování energetické efektivity našich zákazníků.

2011

Spuštění zbrusu nových webových stránek www.cespo.cz

2009

Získání první dotace a začátek cesty v dosahování energetických úspor našich zákazníků

První dokončený projekt snížení energetické náročnosti rodinného domu.

2007

Založení společnosti Čechák & spol. s r. o.