Neustále hledáme nové zákazníky a proto je pro nás klíčové rozšiřovat naše možnosti a schopnosti, které následně můžeme poskytnout naším zákazníkům.


V současnosti hledáme

 


Partnera na obchodní spolupráci

Ať jste zkušený nebo začínající obchodník, máme pro Vás paletu produktů a služeb, které u zákazníka s Vaším zapojením zabodují. Vzhledem k našemu zaměření na udržitelnost a související produkty a služby je v současnosti velký potenciál ve spolupráci s námi v obchodě uspět.

Máme propracovaný systém odměn, kdy zisk naší společnosti je spravedlivě distribuovaný směrem k naším partnerům. Kromě toho disponujeme rozsáhlou databází kontaktů na naše potenciální zákazníky, která každému obchodníkovi může pomoci dosáhnout jeho cílů.

Vzhledem k naším zkušenostem navíc poskytneme dostatečnou podporu k zahájení naší spolupráce tak, aby Vy i Váš zákazník byl nadmíru s prodejním i s procesem dodávky spokojený.

Způsob Vašeho zapojení není nijak omezený, naopak. Zda-li Vám vyhovuje více telefonní oslovování zákazníků nebo například moderní způsoby komunikace on-line, najdeme společně ten správný způsob!

Spolupracující odborníky

Projektová příprava a odborné výstupy

Podstatou našich služeb je dodávka kompletních řešení na míru a klíč našemu zákazníkovi. Z tohoto důvodu víme, že kompletní příprava všech potřebných podkladů in house nemusí být vždy nejvíce efektivní. Z tohoto důvodu preferujeme dlouhodobou externí spolupráci s kancelářemi projektové přípravy a jednotlivci z oblasti energetických specialistů a dalších specifických oblastí přípravy staveb. Vzhledem k tomu, že v rámci našich služeb umožňujeme v kontaktu s naším zákazníkem přesah našich služeb i do dalších oblastí, není Vaše konkrétní specializace alfou-omegou pro rozhovor o přínosech naší vzájemné spolupráce omezením. Jsme připraveni naše služby rozšířit na základě Vašich přínosů a tím naším zákazníkům doručit ještě širší paletu nabízených služeb.

Jsme si dobře vědomi toho, že kvalitní spolupráce je odvislá od kvalitní domluvy jejích parametrů hned v začátku naší spolupráce a rádi Vám představíme náš koncept. Nebráníme se ale ani Vaší představě a věříme, že společně najdeme to správné nastavení pro dlouhodobý přínos pro obě strany.