12
let zkušeností
988,5
tun roční úspory CO2
7,8
mil. Kč finanční úspory
8
% zhodnocení
37
dokončených realizací

Služby a nástroje pro projektové řízení staveb a jejich realizaci se specializací na řízení projektů v oblasti energetické efektivity včetně výstavby fotovoltaických elektráren a dotačního poradenství

Naší misí je přinášet kvalitní řešení vašim projektům v oblasti udržitelnosti

Dostaňte podporu pro Váš projekt

Od naší první realizace do dnes klademe hlavní důraz na naplnění očekávání našich zákazníků. První kontakt, rozhovory před zahájením našich prací u vás, nastavení spolupráce a příprava s realizací projektu ruku v ruce s vaší spokojeností v průběhu našeho plnění u vás, i po něm, a vaše radost z dosažených přínosů projektu, je naší prioritou.

Věříme, že společná spolupráce vede k dosahování výjimečných výsledků a je pro nás zároveň klíčovým atributem pro další zlepšování našich služeb pro vás.

Jsme si vědomi toho, že dosažení pozitivních dopadů na životní prostředí není možné dosáhnout bez podpory a ekonomických přínosů. Proto u každého projektu provádíme ekonomické hodnocení, aby Váš záměr byl pro vaší činnost přínosem z více aspektů.

Dle vašeho zaměření, činnosti a v případě podniků i velikosti vám poskytneme takový rozsah služeb, který skutečně využijete a které byste v celé úplnosti projektů realizovali obtížně, později či dokonce uvažovali delším časovém odkladu.

Spolupracujeme s předními odborníky na dané oblasti, proto se nás nemusíte obávat oslovit. Rádi vám nabídneme komplexní řešení, která vás osloví.

Zacíleno na budoucnost

V současnosti je mnoho výzev přinášející příležitosti pro změnu stávajícího stavu. Dopady námi připravovaných a realizovaných projektů jsou zaměřené primárně na oblasti ochrany klimatu a životního prostředí.

Zjistěte více o našem zaměření

Umožněte nám posloužit a ochránit příští generace.

Spojte se s námi a udělejte první krok.

Změnit svět je možné.

Už jsme to dokázali.