13
let zkušeností
988,5
tun ročních úspor CO2 našich klientů
7,8
mil. Kč ročních finančních úspor našich klientů
8
% zhodnocení vložených finančních prostředků
37
našich dokončených realizací

O našem přístupu k zákazníkovi

Od naší první realizace až po současnost klademe hlavní důraz na naplnění očekávání našich zákazníků. První kontakt, rozhovory před zahájením našich prací, nastavení spolupráce a příprava s realizací projektu ruku v ruce s vaší spokojeností v průběhu našeho celého plnění u vás, i po něm, a vaše radost z dosažených přínosů projektu, je naší prioritou.

Věříme, že osobní přístup a společná spolupráce vede k dosahování výjimečných výsledků a je pro nás zároveň klíčovým atributem pro další zlepšování našich služeb.

Jsme si vědomi toho, že dosažení pozitivních dopadů na životní prostředí není možné dosáhnout bez finanční podpory a dosažení ekonomických přínosů. Proto u každého projektu provádíme ekonomické vyhodnocení, aby Váš záměr byl pro vaší další činnost přínosem z více aspektů.

Dle vašeho zaměření, činnosti a v případě podniků i velikosti vám poskytneme takový rozsah služeb, který skutečně využijete a které byste v celé úplnosti projektů realizovali obtížně, později či dokonce uvažovali o delším časovém odkladu takového projektu.

Spolupracujeme s předními odborníky na dané oblasti, jakožto s architekty, projektanty pozemních staveb i souvisejících technologií a energetickými specialisty. Proto se nás nemusíte obávat oslovit. Věříme, že poptávkou vašich služeb na jednom místě můžete ušetřit čas a peníze. Rádi vám nabídneme komplexní řešení, která vás zaujmou a osloví.

Zacíleno na budoucnost

V současnosti je mnoho výzev přinášející příležitosti pro změnu stávajícího nevyhovujícího stavu. Dopady námi připravovaných a realizovaných projektů jsou zaměřené primárně na oblasti ochrany klimatu a životního prostředí.

Zjistěte více o našem zaměření

Služby a nástroje pro projektové řízení staveb a jejich realizaci se specializací na přípravu a řízení projektů v oblasti zvyšování energetické efektivity včetně dodávek a instalací obnovitelných zdrojů energie a dotačních služeb.

Naší misí je přinášet kvalitní řešení vašim projektům v oblasti udržitelnosti životního prostředí.

Dostaňte podporu pro Váš projekt

Umožněte nám poradit vám a ochránit tak příští generace.

Spojte se s námi a udělejte první krok.

Změnit svět je možné.

Už jsme to dokázali.