O nás | Dotační poradenství a energetika

Společnost pro dotační poradenství Čechák, specializované poradenství, s.r.o. je mladou, dynamickou a nezávislou firmou zaměstnávající zkušené odborníky, kteří spolupracují při poskytování energetických, projekčních a dotačně poradenských služeb svým klientům.

Vysoká kvalita služeb společnosti Čechák, specializované poradenství, s.r.o. je zajištěna prostřednictvím unikátní struktury samostatných jednotek, která nám umožňuje vyhovět všem potřebám klientů, obvyklým postupům a je schopná reagovat i na méně standardní požadavky.

Poskytujeme dotační poradenství a správu dotačních projektů se zárukou. Pokud nezískáte dotaci, neplatíte nám sucess fee, a to je naše záruka kvalitních služeb. Máme bohaté zkušenosti v oblasti energetických služeb a dotačního poradenství, a to ať už Vás zajímají dotace pro obce či dotace pro firmy.

Historie

Podnikatelská strategie byla od počátku zaměřena na dlouhodobou spolupráci s klienty. Vždy jsme kladli maximální důraz na kvalitu dodaných produktů a spokojenost odběratelů.

více informací

Naše poslání

Pozitivní přistup k okolí se promítá do vztahů s našimi partnery a jejich okolí. A především také do společné práce k radostnějšímu a kvalitnějšímu životu nás i našich budoucích generací.

více informací

Naše vize

Vizí společnosti ČECHÁK a spol. je zrealizovat maximální počet inovativních projektů, které zlepší prostředí, ve kterém žijeme.

více informací
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich